519-978-1421

Yaşam Alanınızı Ev Dekorasyon Ürünleri İle Canlandırın

Ev Dekorasyon

Ev dekorasyon alanında en estetik ve iddialı parçaları bulabileceğiniz Hepsimoda.NET, seçkin markaların özgün tasarımlarını evini güzelleştirmeyi seven kullanıcılarla buluşturuyor. Dekoratif tablodan aksesuara, yapay çiçekten mumluğa, aynadan bibloya yüzlerce çeşit birbirinden güzel ev dekorasyon ürünleri, evlerde şık görüntüler oluşturmayı bekliyor. Dekorasyon ürünleri çeşitlerini ofis, iş yeri ve diğer iç mekanlar için de tercih edebilir, bulunduğunuz her alanı görsel olarak dilediğiniz gibi zenginleştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunun tamamlayıcı unsurları olan ev aksesuarları, evinizi kişiselleştirmenin en güzel yolunu sunuyor. Siz de evinizi harika aksesuarlarla yeniden dizayn edebilir, evinizin enerjisini tamamen yenileyebilirsiniz. Size kendinizi daha iyi hissettirecek olan parçalarla evinizde harika alanlar yaratabilirsiniz. 

Dekoratif Tablolar: Duvarlarınızı Çarpıcı Bir Hâle Getirin

Dekoratif tablo modelleri, tek parçalı ya da birden fazla parçalı olarak satışa sunuluyor. 2'li, 3'lü, 6'lı, 12'li gibi farklı boyutlarda hazırlanan tablolar, MDF, ahşap, metal, plastik gibi farklı materyallerden elde ediliyor. Duvarlarınızda kolaj tipi tablo düzenekleri oluşturabilmenizi sağlayan çoklu tablolar, birbirini tamamlayan görüntü kesitlerinden ya da farklı görüntü kesitlerinden oluşuyor. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz tablo modelleri, salon aksesuarları olarak da sıkça tercih ediliyor. Salon dekorasyon ürünleri arasında başı çeken tablolar evlerin ve diğer iç mekanların tüm duvarlarında kullanılabiliyor. Yazı baskılı, resimli, siyah - beyaz, grafitili, pop-art, retro, vintage, gibi farklı stiller oluşturmanızı sağlayan duvar aksesuarları arasında hit figürlere yer veriliyor.

Cam, kanvas, kağıt, polirezin, polyester, seramik, porselen gibi materyallerin de kullanıldığı tablolar, geleneksek Türk sanatından esintiler içeren seçenekler de sunuyor. 50 x 70, 70 x 100, 30 x 45, 40 x 60, 60 x 90, 80 x 120, 16, 50 x 50, 110 x 150 cm gibi çeşitli tablo ölçülerinin yer aldığı duvar dekorasyonu ürünleri arasında dev büyüklüğe sahip olan ürün çeşitleri de bulunuyor. 140 x 230, 100 x 200, 100 x 100 cm gibi çok çeşitli büyüklük ve formlar sunan tablolar arasında ünlü ressamların dijital baskılı resimleri de bulunuyor. Van Gogh, Dali, Picasso, Renoir, Monet, Osman Hamdi Bey gibi ünlü sanatçıların en ünlü resimlerini eviniz için değerlendirebilir, dilerseniz çiçekli ebru, yazılı ebru gibi ebru baskılı tablo seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. 

İç Mekanlarınız Tablo Konseptleriyle Daha Estetik 

Tablolar arasında eski fotoğraf makineleri, arabalar, doğa manzaraları, kış manzaraları, hayvanlar, şehir manzaraları, yakın plan çiçekler, eski ve yeni haritalar, ünlü film sahneleri, aktrist ve aktörler, natürmortlar, portreler, soyut çalışmalar, gibi çok sayıda farklı konsept bir arada sunuluyor. Bunlar dışında farklı grafik, 3D ve yazılı tablo çalışmalarını da görebilirsiniz. Evinizin tüm alanlarında kullanabileceğiniz tablolar, yatak odası dekorasyon ve diğer oda dekorasyonu için de kullanılabiliyor. Oda dekorasyonu ürünleri seçmek için diğer ev aksesuarı çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Ev dekorasyonu fikirleri arasında değerlendirebileceğiniz tabloları, küçük mekanlarda alan genişletmek için de kullanabilirsiniz. Küçük alanlarda açık renkli büyük tablolar kullanarak mekanların geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok geniş alanlarda ise perspektif dengesini korumak ve mekan bütünlüğü sağlamak için daha koyu renkli ve büyük parçalı tablolara yer verebilirsiniz.

Tablo seçimlerinizi evinizin ya da tabloyu kullanacağınız iç mekanın duvar renklerine göre de seçebilirsiniz. Gri- pembe, siyah- beyaz, sarı - mor, turuncu - bej, kahve - sarı, gibi birbiriyle kullanılabilen renkler, duvar ve tablo renkleri olarak sıkça tercih ediliyor. Tablolarda kullanılan renkleri inceleyerek duvar renklerinize ve mobilya renklerinize uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Örneğin gri renkli bir koltuk takımınız varsa, siyah - beyaz gibi renklerin kullanıldığı tablolar seçebilir, gri renk tonuyla en çok uyum sağlayacağını düşündüğünüz tabloyu satın alabilirsiniz. Ev dekorasyon tabloları kullanacağınız alanların ölçüleri de önemli noktalar arasında yer alıyor. Satın almadan önce tabloyu asacağınız alanın ölçülerini alabilir, ürün açıklamalarında bulunan tablo ölçülerini kontrol ederek uyum sorunu olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Mutfak masalarının hemen üstünde de kullanabileceğiniz tablolar, mutfak için sebze ve meyve natürmortları ve aşçı tabloları gibi çeşitli dekor unsurları da sunuyor. Tablolarla birlikte kullanabileceğiniz dekoratif mutfak masası modelleri ve fiyatları için Hepsimoda'nın mutfak masası seçeneklerine göz atabilirsiniz.  

Dekoratif Aksesuar Ürünleriyle Evinizi Güzelleştirin

Dekoratif salon aksesuarları; lambaderler, duvar süsleri, masa saatleri, saksılar, duvar saatleri, depolama sandıkları, madalyonlar, fotoğraf panoları, düş kapanları, duvar rafları, dekoratif paravanlar, kitap tutucular, masa düzenleyici organizerler, farklı tipte küllük ve çiçeklikler, küçük heykelcikler ve saksı biçimli büstler gibi çok sayıda ev dekorasyon obje çeşidinden oluşuyor. 2'li ya da 3'lü olarak satışa sunulan büyüklü küçüklü objeler de bulunuyor. Ürünler arasında tamamen el yapımı olan oldukça özgün ve kaliteli seçeneklere rastlamak mümkün oluyor. Objeler arasından evinizin dekorasyon konseptin en çok uyan seçimler yapabilir, mekanlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen ağaçtan elde edilen ürünler arasında ahşap oyma ve boyama ürünlerinin yanı sıra rüzgar çanları, dekoratif kutular, nostaljik görünüm sunan müzik kutuları, duvar panoları, dekoratif kumbaralar, LED ışıklı fotoğraf albümler ve daha fazlası da bulunuyor. Kişisel zevklerinize ve ilgi alanlarınıza göre çeşitli seçimler yapabilmenizi sağlayan dekoratif aksesuarlar, evinizi bambaşka bir şekilde tasarlamanıza yardımcı oluyor. 

Yapay Çiçek Şıklığıyla Tanışın 

Yapay çiçekler, saksıda, sepette, vazoda, tekli ya da çoklu olarak satışa sunuluyor. Yapay güller, laleler, orkideler, sümbüller, leylaklar, papatyalar ve diğer tüm çiçekleri iç dekorasyon düzeninizi renklendirmek için değerlendirebilirsiniz. Yapay çiçekler arasında yalnızca çiçek çeşitleri bulunmuyor. Birbirinden güzel ağaç, sarmaşık ve fidanlar da en gerçekçi görünümleriyle kullanıcılarını bekliyor. Aralarında şoklanmış olan versiyonları da bulunan yapay çiçekler, iç mekanlarda bakım gerektirmeden kullanılabilen ev süs eşyaları arasında yer alıyor. Eğer siz de evinizde yapay çiçeklere yer vermek istiyorsanız, saksı içerisinde tasarlanan modelleri tercih edebilir, yapay lavanta, bambu ağacı, fuji ağacı, limon ağacı, bonsai ağacı gibi farklı tipte ürünler de görebilirsiniz. Ürünler arasında oldukça farklı görünümler sunan Tropic Laser Bunch Grass modelleri, kuru çiçek demetleri, uzun pampaslar, dökülmez ve şoklanmış tatarika demetleri de görülebiliyor. Bu ürünlerin yanı sıra gerçek görünümlü yapay mandalinalar, şakayık çiçekleri, yeşil yapraklı çiçekler, gül demetleri ve mango yaprakları gibi çok sayıda farklı alternatif bulunuyor.

Evinizde şık görüntüler oluşturmak için dilediğiniz renkte çiçekler seçebilir, dilerseniz saksıda dilerseniz sepet içerisinde ya da vazo içerisinde kullanarak oldukça estetik görünen sıcak köşeler yaratabilirsiniz. Yapay çiçeklerle evinizde tatlı bir bahar havası estirebilir, çiçeklerden gelen güzelliği sofralarınızı, masa ve sehpalarınızı, dolap raflarınızı süsleyerek kullanabilirsiniz. İsterseniz, yapay çiçekleri bahçe, teras, balkon dekorasyonu yapabileceğiniz açık alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Yapay ağaçlar arasında ise boyları 1 metreyi aşan ürünlere de rastlamak mümkün oluyor. Yapay çiçekleri sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilir, solmayan yapay çiçeklerle doğayı da koruyabilirsiniz. Evinizde küçük bir botanik bahçesi yaratmanıza izin veren ürünler, küçük ev dekorasyonu yapabilmenizde de en büyük yardımcınız olabiliyor. Küçük alanlarda çok fazla aksesuar kullanımı alanı boğarak işlevsiz bir duruma getirebiliyor. Bunu engellemek için yapay çiçeklerden yardım alabilir, dikey olarak uzanan yapay çiçekler satın alarak alanın daha uzun ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca alanda yalnızca birkaç farklı çiçek aksesuarı kullanarak hem daha sade hem de dikkat çekici ve sıcak bir şıklık oluşturabilirsiniz. Çiçeklere evinizin her yerinde yer verebileceğiniz gibi mutfak dekorasyonu seçimlerinizde de yer verebilirsiniz. 

Şamdan & Mumluk: Romantik Eşlikçiler Edinin 

Şamdan ve mumluk modelleri, ev dekorasyon eşyaları konusunda titiz olan olan kullanıcılar için oldukça özenli bir şekilde hazırlanan çeşitler içeriyor. Rustik, kafes tipi, ayaklı, fener tipi, saksı tipi, şişe tipi, şamdan tipi, gibi çeşitli biçimlerde satışa sunuluyor. Ev süsleri arasında masalarda ve büfelerde en çok kullanılan mumluk ve şamdanlar, banyo, yemek masası, çalışma masası, yatak odası, antre gibi alanlarda ve balkon, teras gibi açık alanlarda da tercih ediliyor. Mumluklar, adeta birer aksesuar niteliği taşıyan birbirinden güzel altlıklar içerisinde satışa sunuluyor. Ahşap, seramik, porselen, MDF, cam gibi çeşitli materyallerle üretilen mumluklar, evinizde güzel görüntüler oluştururken, yanmaları durumunda kötü kokuları alabilme özelliği de sergiliyor. Ayrıca mumluklar içerisinde yandıkları zaman ortaya harika kokular çıkaran mumlar da bulunuyor.

Sevdiğiniz koku çeşitlerini tercih edebilir, dilerseniz ürünlerin içerisinde kullanacağınız mumları özel olarak ayrıca da satın alabilirsiniz. Lavanta, amber, limon, portakal, muz, çilek, çikolata, gül gibi sevilen çiçek kokularını şamdan ve mumluklarınızda kullanabilir, bulunduğunuz ortamda kötü kokular oluşmasını engelleyebilirsiniz. Sigara kokusu, yemek kokusu gibi ağır kokuların alınmasını sağlayan mumlukları, banyo dekorasyon seçimlerinizde de tercih edebilir, hem şık görünen hem de güzel kokular yayan dekoratif aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Şamdan ve mumlukları özel günleriniz için de değerlendirebilir, romantik akşamlarınızın harika bir ambiyansta geçmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin konseptine göre uzun, kısa, geniş ya da dar mumluk biçimlerini deneyebilir, ofis, restoran, kafe ve diğer tüm iç mekanlar için değerlendirebilirsiniz. Ev dekorasyon mumluk modelleri arasında set hâlinde satışa sunulan ürünler de bulunuyor. Ayrıca tamamen 925 ayar gümüşten elde edilen eşsiz modellere de yer verebilirsiniz. 

Ayna: Daha Geniş Alanlar Yaratın 

Ayna dekorasyon alanında hem işlevsel hem de dekoratif amaçlarla kullanılan objeler arasında yer alıyor. Oval, dikdörtgen, kare, üçgen gibi çeşitli formlarda tasarlanan aynaların ayaklı, ayaksız, duvar tipi, çerçeveli, çerçevesiz, onlarca farklı modeli bulunuyor. Her iç mekana uygun farklı ölçülerde de hazırlanan aynalar; boy aynası, yüz aynası, makyaj aynası, konsol aynası, kulis aynası, raflı ayna, el aynası, parçalı ayna gibi çeşitlere ayrılıyor. LED ışık desteğiyle daha detaylı görüntüler alabilmenizi sağlayan aynaları, dekoratif amaçlarla kullanabilir, küçük alanların daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Büyük aynalar, alan derinliğini artıran en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Çok sayıda iç mimar, 1+1 ev dekorasyonu ve 1+0 ev dekorasyonu gibi küçük evlerin tasarımında aynalara yer veriyor. Özellikle duvar boyu kullanılan geniş çaplı aynalar, mekanların yansıtma rolüyle daha derin ve geniş görünmesini sağlıyor. Bu sayede küçük alanların yarattığı baskı büyük ölçüde gideriliyor. Eğer siz de küçük oda, salon ve diğer iç mekanlarınızı daha geniş göstermek istiyorsanız, ev dekorasyon ayna modellerini değerlendirebilir, kendi zevklerinize uygun modern ev dekorasyonu biçimleri oluşturabilirsiniz. Japon ev dekorasyonu stillerine de göz atarak küçük evlerin nasıl dekore edilebileceğine dair fikir edinebilirsiniz. 

Biblo ve Duvar Saati Modelleriyle Farklı Konseptler Hazırlayın 

Ev dekorasyon modelleri arasında en çok tercih edilen stillerin her birine uygun biblo ve saat bulabileceğiniz ev dekorasyon kategorisi, modern, klasik, geleneksel, loft, chester, İngiliz tarzı ya da Fransız tarzı, seçimler yapabilmenizi sağlıyor. Hangi stil ya da konsepti tercih etmiş olursanız olun, kendi zevklerinize uygun saat ve biblolar görebilirsiniz. Seramik, porselen, gümüş, bakır, metal, ferforje, altın görünümlü, cam, polirezin, döküm, polyester, ahşap, sert plastik, gibi materyallerden elde edilen biblolar, ev dekorasyon ürünleri online satış yoluyla sunulan en şık ürünler arasında başı çekiyor. Genç odası dekorasyon ve antre dekorasyon yöntemleri için de kullanabileceğiniz biblolar, ev içi dekorasyon konusunda itinalı olan kullanıcılar için en seçkin ürünleri sunuyor. Diğer ev eşyaları ile uyumlu olan biblolar seçerek salonunuzun ve evinizin diğer bölümlerinin harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Masa dekorasyonu için de değerlendirebileceğiniz bibloları, mutfak dekorasyon ürünleri seçerken de değerlendirebilirsiniz. 

Otantik konseptler de yaratabileceğiniz ev dekorasyon biblo çeşitleri, hayvan, insan figürü, buda, çiçek figürü, ağaç figürü, Yunan heykeli tipi antik görünümlü biblolar, soyut tasarımlı biblolar, meyve ve sebze bibloları gibi çok farklı tasarımlar içeriyor. Otantik bir hava yaratan ahşap dekorasyon konseptlerini tamamlamak için ise ahşap dekorasyon ürünleri içeren seçimler yapabilirsiniz. Ahşap ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz ürünleri saf ağaçtan elde edilen biblo, mumluk ve diğer duvar dekorasyon ürünleri ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Duvar saatleri ise dekoratif eşyalar arasında en dikkat çekici ürünlerden oluşuyor. Romen rakamlı, Osmanlıca rakamlı, Latin rakamlı gibi çeşitli sayılarla hazırlan saatlerin yanı sıra, yalnızca nokta ve işaretlerle belirtilen saat boşlukları da bulunuyor. Saatlerin camlı, camsız, metal, plastik, mika, ahşap, ferforje, mukavva, MDF, ayna gibi materyallerden üretilen çok sayıda farklı versiyonu bulunuyor. Her dekorasyon stiline hitap eden etkileyici saatler, duvarlarınızda tek başına dikkat çekici şık bir aksesuar görevi üstlenebiliyor. 

Duvar Kağıdı ve Duvar Sticker'ları ile Göz Alıcı Duvarlar 

3+1 ev dekorasyonu ve 2+1 ev dekorasyonu türlerinde olduğu gibi geniş evlerde kullanılan duvar kağıdı ve duvar sticker'ları, evinize bambaşka görünümler kazandırmanızı sağlıyor. 90 m kare ev dekorasyon alanlarında da sıkça tercih edilen ürünler, diğer tüm iç mekanlarda duvarlarınızın boyama işlemlerini ortadan kaldırarak maliyet azaltabiliyor. Evinizin duvarlarında dilediğiniz renk ve görüntüde duvar kağıtları seçebilir, duvarlarınızdaki hemen kapanması mümkün olmayan küçük kusurları kolayca gizleyebilirsiniz. Duvar kağıtlarını odalarınızın yalnızca bir duvar cephesinde kullanabilir, farklı bir dekoratif etki yaratabilirsiniz. Ayrıca çocuk odalarında birbirinden güzel 3D çizgi karakterli duvar kağıtlarını değerlendirebilir, sık sık duvar kirlenmesi problemlerine de çözüm bulabilirsiniz. Silinerek temizlenmesi mümkün olan duvar kağıtları, taş görünümlü, tuğla görünümlü, saksı görünümlü, geometrik desenli, çiçek desenli, çizgi desenli, canlı renkli, pastel renkli, kabartmalı, resimli, kumaş görünümlü, mermer görünümlü, vitray görünümlü, taş kabartmalı gibi çok farklı biçim ve desen türlerini bir arada sunuyor.

Evinizin dekorasyon stiline göre dilediğiniz ev dekorasyon duvar kağıdını seçebilir, dilerseniz her mekanda farklı bir duvar kağıdına yer verebilir, dilerseniz evinizin tüm mekanlarında aynı duvar kağıtlarını seçerek bütünlük oluşturabilirsiniz. Ayrıca dar mekanlarda beyaz kabartmalı duvar kağıtlarını seçebilir, alanların daha geniş görünmesini de sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyon duvar kağıdı ürünleri dışında stickerları inceleyebilir, hem çocuk odaları, hem de genç odası ve yatak odalarında birbirinden yaratıcı stickerlar kullanabilirsiniz. Çocuklar için boy ölçer stickerlar ve uykuya yardımcı olan sevimli stickerlar, çocukların odalarında kendilerini daha fazla güvende hissetmelerini sağlarken, duvarlarda şık görüntüler de oluşturuyor. Hepsimoda'nın sunduğu ev aksesuarları ve fiyatları kullanıcılara çok özel seçimler yapma fırsatı veriyor. Ev dekorasyon hediyelik eşyaları arasında bulunan ürünleri sevdiklerinize armağan edebilir, evinizi yenilemenin tadını çıkarabilirsiniz.

EV DEKORASYON
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.
519-978-1421